Mam na imię Adam, urodziłem się i mieszkam w centralnej Polsce.

Nie napiszę tutaj, że zdjęcia robiłem od zawsze - bo tak nie było. Dopiero od kilku lat fotografia stała się moim hobby i wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Mam wrażenie, że zdjęcia to tak naprawdę super dodatek do wycieczek w ciekawe miejsca, ale także do wypraw w zupełnie nieznane. Bardzo lubię patrzeć na mglisty wschód słońca, na malowniczy zachód słońca nad wodą, zwiedzać zapomniane miejsca gdzie czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu, podziwiać piękne widoki, życie zwierząt i ogólnie pojętą przyrodę. We wszystkich tych wędrówkach, wycieczkach czy spacerach najbardziej urzeka mnie to, że moja ukochana żona jest ze mną i dzielimy tą pasję razem. Jestem szczęśliwym mężem i jeszcze szczęśliwszym tatą :) Miejmy nadzieję, że jak córeczka podrośnie, będziemy w trójkę podróżować z aparatami w ręku :)

Największy relaks i satysfakcje daje mi jednak przebywanie na Mazurach. To jest moje miejsce na Ziemi. Jest tam jakaś tajemnicza moc, która działa na mnie bardzo pozytywnie. To tam powstało najwięcej moich zdjęć przyrodniczych, to właśnie mazurskie wycieczki i zdjęcia odwiedzanych miejsc wspominam z największym sentymentem.

Nie mam specjalnie ulubionej dziedziny fotografii, staram się próbować swoich sił we wszystkim na co mam ochotę.

Wszystko to co się dzieje dookoła mnie uwieczniam na moich fotografiach. Bardzo przyjemnie jest później wracać do tych zdjęć i niekiedy wyjątkowych wspomnień.

Dziękuję bardzo za odwiedziny na mojej stronie i za obejrzenie świata widzianego przez mój obiektyw.

 

 

Zawsze najnowsze fotografie znajdziesz na moim blogu:

 

 

Kontakt ze mną:

e-mail: apie@tlen.pl